قیمت یخچال ساید در گناوه

قیمت یخچال ساید در گناوه

قیمت یخچال ساید در گناوه

قیمت یخچال ساید بای ساید در گناوه بستگی به قیمت دلار و نوسان ارز دارد و نسبت به تهران خیلی ارزانتر است. بازار گناوه امکان ارسال به سراسر کشور و پرداخت در محل را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است. از آنجا که گناوه به بندر دبی نزدیک بوده هزینه آوردن تا گناوه خیلی کمتره و همین علت اصلی ارزانی در دبی است. توجه داشته باشید قیمت لوازم خانگی و به خصوص قیمت یخچال ساید در گناوه نسبت به بانه خیلی ارزانتر است.

 

لیست قیمت زیر مربوط به انواع یخچال های موجود در بازار گناوه است و ممکن است به دلیل نوسان شدید ارز قیمت ها دقیق نباشند:

 

 

یخچال ساید بای ساید چیست؟

یخچال ساید بای ساید در واقع از به معنی کنار در کنار است و از یک یخچال و یک فریزر جداگانه و چسبیده به هم تشکیل شده است . یخچال های side by side نه تنها زیبایی خاصی داشتند و حس مدرنیته و لوکس را به محیط آشپزخانه می بخشیدند ، بلکه با اختصاص دادن دو بخش مجزا به یخچال و فریزر فضای بسیار وسیعی برای ذخیره و نگهداری موادغذایی داخل یخچال و فریزر را فراهم آورده ، دیگر نیازی نیست برای دسترسی به مواد غذایی داخل یخچال و داخل فریزر ، درب هر دوبخش را باز کرد و کلی انرژی سرد و خنک را هدر داد .

 

قیمت یخچال ساید در گناوه

 

هنگام خرید یخچال ساید بای ساید به موارد زیر توجه کنید: 

  • هنگام خرید یخچال ، توجه به ظرفیت و میزان مصرف برق آن بسیار با اهمیت است.
  • هر چه تعداد افراد خانواده بیشتر باشه، یخچال نیز باید بزرگتر باشه.
  • همچنین هنگام خرید یخچال باید به نشان استاندارد و موارد ایمنی توجه کنین .
  •  محلی که می خواید یخچال رو در آنجا قرار بدین نیز مهمه تا بدونید یخچال مورد نظرتان چه اندازه ای باید داشته باشه.
  • باز و بسته کردن در یخچال باعث استهلاک ، فعالیت بیشتر موتور و نیز مصرف برق بیشتر میشه  و بهتر است از یخچالهایی استفاده کنید که روی در آنها آبسرد کن و یخساز وجود دارده 

هنگام خرید یخچال ساید بای ساید به موارد زیر توجه کنید: 

 

وقتی تصمیم به خرید یخچال میگیرین ، حتما عواملی چون ظرفیت مورد نیاز و هزینه ای را که می تونید بپردازید رو در نظر بگیرید . چونکه تنوع محصولات در بازار می تونه به سادگی شما رو دچار سردرگمی کنه . ابتدا توجه کنید که ظرفیت مورد نیازتان چقدره ؟ به طور متوسط، یک خانواده دو نفره به ۱۶۰ تا ۲۰۰ لیتر ظرفیت احتیاج داره . به ازای هر نفر اضافه هم باید ۲۰ لیتر دیگر در نظر گرفته بشه . ظرفیت یخچال به عادات خرید و نوع تغذیه شما هم بستگی داره .

 

بیشتر بدانید: قیمت یخچال در گناوه

 

مزیت های یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید در بندر گناوه دارای مزیت های بی شماری هستند که از این میان می توان به مواردی مانند موتور های کم مصرف اینورتر inverter و لامپ های کم مصرف led برای تامین روشنایی داخلی ، محفظه های مخصوص نگهدارنده ی میوه و سبزی fresh balancer ،  مجهز بودن به یخ ساز و آبریز بر روی بدنه ، کنترل پنل لمسی ، فیلترهای بهداشتی قدرتمند از بین برنده ی بو و باکتری وقارچ و … سیستم خنک کننده دوگانه جریان چند گانه ی هوا و همه و همه در یخچال های پر طرفدار ساید بای ساید گنجانده شده اند . راستش را بخواهید این یخچال های ساید بای ساید به اندازه ای طرفدار دارند که این روهزا اکثر خانه ها صاحب چنین اثر هنری در آشپزخانه ی خود هستند .

 

قیمت یخچال ساید در بندر گناوه

دیدگاه‌ها 0

*
*